Konkurs "Ponad barierami" 2011 PDF Drukuj Email
10.12.2011.
Wspólne zdjęcie
2 grudnia 2011r. odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Ponad Barierami”. Aby wziąć udział w konkursie, który był podzielony na dwie kategorie wiekowe (klasy 0 – III konkurs plastyczny, klasy IV – VI konkurs literacki),  należało wykonać pracę plastyczną lub napisać pracę literacką.

Wszystkie prace nadesłane przez uczniów mławskich szkół zachwyciły organizatorów. Komisja konkursowa miała ogromny problem z wyłonieniem laureatów. Prace oceniano za walory plastyczne, oryginalność i pomysłowość w interpretacji tematu.

W konkursie plastycznym nagrodzeni zostali:

Wyróżnienia:

• Kinga Milewska kl.0 SP6
          • Sandra Szymańska kl. I SP4
          • Karol Żylak kl. I SP6
          • Kacper Oflenda kl. II SP1
          • Daria Podowska kl. III SP7
          • Natalia Karsznia kl. III SP7

• III miejsce Oliwia Lalak kl. 0 SP6 oraz Oskar Jędrzejewski kl. I SP6
  • II miejsce Mateusz Dymczak kl. III SP4
  • I miejsce Mateusz Grzybicki kl. I SP6
 W konkursie literackim:

Wyróżnienia:

• Julia Bąk kl. V SP7
  • Karolina Rejniak kl. V SP7

• III miejsce Julia Pluta kl. VI SP7
  • II miejsce Zuzanna Karwowska kl. IV SP7
  • I miejsce Oliwia Przybyszewska kl. VI SP6 oraz Cezary Materski kl. V SP7

Zanim jednak wręczono laureatom dyplomy oraz nagrody przedstawiono krótki program artystyczny. Wzięli w nim udział uczniowie klas integracyjnych – Ia, Va oraz Vb. Nagrodzone prace plastyczne mogli podziwiać wszyscy obecni na uroczystości. Natomiast prace, które zwyciężyły w konkursie literackim, zostały odczytane przez uczennice z klasy IVc. Organizatorkami konkursu były panie: Joanna Bober, Małgorzata Brzezińska, Agata Brzozowska, Anna Cichowska, Ewa Deorowicz, Milena Prusik, Anna Szymańska, Magdalena Waśniewska.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »