"Extraklasa" - trening umiejętności PDF Drukuj Email
23.06.2013.
Logo programu Extraklasa
W marcu i kwietniu br. uczniowie klas V i VI z naszej szkoły uczestniczyli w programie edukacyjnym „Ekstraklasa” – trening umiejętności – zorganizowanym przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne w Warszawie. Następnie klasa Vb wzięła udział w ogólnopolskim konkursie na najlepszą klasę tego programu. Na konkurs zostały wysłane dwie wybrane prace uczennic klasy Vb: Oliwii Choroś i Natalii Skowrońskiej.
We współzawodnictwie wzięło udział 2000 klas V i VI szkoły podstawowej. Każdy z nauczycieli zgłosił dwie wybrane prace uczniowskie, co oznacza, że łącznie na konkurs nadesłano aż 4000 prac. Spośród nich komisja konkursowa wyłoniła trzy najlepsze prace z języka polskiego i trzy najlepsze z matematyki. W czerwcu 2013 roku ogłoszono wyniki zmagań. W kategorii język polski zespół z naszej szkoły został laureatem III miejsca i zdobył dla szkoły III nagrodę „Ekstraklasy” – wyposażenie pracowni polonistycznej w sprzęt multimedialny i publikacje dydaktyczne.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2007-2018 Serwis Internetowy Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie