Wytrwałość w dążeniu do celu - Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie

Wytrwałość w dążeniu do celu

Uczniowie z Ukrainy z klasy przygotowawczej I – III SzkoÅ‚y Podstawowej nr 6 z OddziaÅ‚ami Integracyjnymi im. Kornela MakuszyÅ„skiego w MÅ‚awie, wysÅ‚uchali bajki w jÄ™zyku polskim i ukraiÅ„skim pod tytuÅ‚em „Przygody KozioÅ‚ka MatoÅ‚ka”. GÅ‚ównym celem przeczytanej bajki byÅ‚o ukazanie wytrwaÅ‚oÅ›ci w dążeniu do celu, mimo przeciwnoÅ›ci jakie stajÄ… na naszej drodze. Po wysÅ‚uchaniu odbyÅ‚a siÄ™ dyskusja, czy warto podążać za swoimi marzeniami i celami, które stawiamy sobie w życiu. Uczniowie jednomyÅ›lnie stwierdzili, że należy stawiać sobie w życiu cele i podążać za nimi wytrwale. To nasze marzenia dajÄ… nam siÅ‚Ä™ do walki i motywujÄ… do dalszego zdobywania tego co nieznane. To one ksztaÅ‚tujÄ… nasz charakter. Aby dążyć do celu potrzeba jest dużo cierpliwoÅ›ci i wytrwaÅ‚oÅ›ci. Z tak ambitnego dążenia do celu można czerpać korzyÅ›ci. Na koniec uczniowie kolorowali KozioÅ‚ka MatoÅ‚ka wedÅ‚ug wÅ‚asnego pomysÅ‚u.

Data dodania: 2022-11-16 21:01:17
Data edycji: 2022-11-16 21:01:35

,,WiÄ™cej nas Å‚Ä…czy niż dzieli”